O nás

Kvalita především

Kuchyně, skříně, vestavné skříně, nábytek, komody, stoly, postele ...

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku na míru. Každou Vaši zakázku zrealizujeme dle Vašeho přání, vyrobíme, dovezeme a namontujeme. 

Respektujeme přání zákazníka, hledáme nejlepší a nejvhodnější řešení dané zakázky.

Výběrem vhodného materiálu pro výrobu Vaší zakázky dokážeme docílit designově zajímavé kombinace v interiéru a zároveň skloubit funkčnost, praktičnost a estetiku. 

Ke každému klientovi osobně přijedeme, poradíme, zaměříme prostor, poskytneme návrh a zhotovíme cenovou nabídku. Aby byly naše služby kompletní, předkládáme klientovi při projednávání zakázky vzorníky a katalogy dostupných materiálů. Samozřejmě poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu pro danou zakázku. Klademe důraz na kvalitu veškerého používaného materiálu. Zakázky realizujeme z různých materiálů s ohledem na funkčnost, užité vlastnosti a životnost. Pro dekoraci využíváme různé druhy skla, hliníkových profilů.

Při realizaci zakázky můžeme nabídnout klientům i kompletní servis s dodávkou veškerých elektrospotřebičů, osvětlení, dřezů, baterií, závěsného drátěného programu a nejrůznějších dalších doplňků. Neváhejte nás kontaktovat - telefonicky 775 260 582, e-mailem j-kral@seznam.cz